استفاده از شیره انگور فله در ارومیه موجب ایست قلبی یک پیرمرد شد

شیره انگور اسیدیته بالایی ندارد و به طور متوسط ​​در هر 100 سانتی متر مکعب 0.4 گرم اسید آلی دارد. اسیدهای اصلی موجود در شیره انگور تارتاریک و L-مالیک هستند.

وجود اسید تارتاریک یکی از ویژگی های متمایز شیره انگور است که در سایر آب میوه ها بسیار نادر است و فقط در مقادیر کمی یافت می شود.

مهمترین شیره انگور فله از نظر تامین ریزمغذی ها و مواد فعال بیولوژیکی جزئی برای شیره انگور برای فرد عبارتند از پتاسیم، منیزیم، آهن، منگنز و همچنین فلاونوئیدها و اسیدهای هیدروکسی سینامیک. آب انواع انگور قرمز / بنفش حاوی آنتوسیانین است (به طور متوسط ​​3 میلی گرم / 100 سانتی متر مکعب)، رنگ میوه های انگور و آب آنها با آنها مرتبط است، حدود 50٪ از آنتوسیانین ها توسط گلیکوزیدهای مالویدین نشان داده شده است.

همچنین در شیره انگور رسوراترول (به طور متوسط ​​0.01 میلی گرم در 100 سانتی متر مکعب) یافت می شود، یک استیل بنوئید که در سال های اخیر به دلیل فعالیت آنتی اکسیدانی بالای آن به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است. در میان اسیدهای هیدروکسی سینامیک موجود در شیره انگور، اسید کافتریک غالب است (میانگین 5 میلی گرم در 100 سانتی متر مکعب).

شیره

با این حال، هنجارها ممکن است متفاوت باشد، با در نظر گرفتن ویژگی های فردی بدن و درک این نوشیدنی توسط یک فرد خاص. اگر آب تازه فشرده باعث سنگینی و ناراحتی می شود، ارزش آن را دارد که نوشیدنی را با آب آشامیدنی تصفیه شده به نسبت 1: 1 یا 1: 2 رقیق کنید.

آب انگور نوشیدنی است که از فشار دادن انگور رسیده به دست می آید. آب تهیه شده از انواع انگور تیره دارای طعم کمی ترش، طعم بسیار شیرین و رنگ قرمز تیره با نت های بنفش است.

آب انگورهای روشن عسلی شیرین و به رنگ زرد روشن است. برای رفع تشنگی به همین شکل نوشیدنی بنوشید. معمولاً از آب انگور برای تهیه اسموتی و برخی دسرها استفاده می شود. آب انگور طبیعی نه تنها باعث طراوت و تجدید مایعات لازم در بدن می شود، بلکه احساس گرسنگی را نیز کسل کننده می کند.

اعتقاد بر این است که آب انگور طبیعی اکسیر جوانی و سلامتی است! افرادی که آمپلوگرافی را مطالعه می کنند به این نتیجه رسیده اند که محصول اصلی برای تهیه آب انگور حاوی مقدار زیادی مواد لازم برای محافظت از بدن انسان در برابر اثرات مضر است. بی دلیل نیست، مردمانی که رژیم غذایی ثابت آنها شامل انگور و آب میوه بر اساس آن است، به طول عمر و سلامتی مشهور هستند.

واکنش های آلرژیک به آب انگور، اگرچه نادر است، ممکن است. افراد مبتلا به آلرژی غذایی باید مراقب باشند. اساس انگور گلوکز، فروکتوز، ساکارز است. افراد مبتلا به دیابت باید این را در نظر بگیرند. از این گذشته، آب انگور می تواند باعث افزایش شدید قند خون شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.