اسکاتلندی ها با نبات فله یزد برای دیزاین خانه هایشان استفاده می کنند

اگر سلامتی هدف نهایی شماست، بهتر است نبات فله یزد را کنار بگذارید و میان وعده ای را انتخاب کنید که چیزی شیرین را با سایر مواد سالم مانند فیبر یا پروتئین ترکیب کند. به عنوان مثال، توت فرنگی را با یک تکه شکلات تلخ جفت کنید یا تکه های سیب را در کره بادام زمینی آغشته کنید.

همچنین می توانید دستور العمل های بدون شکر را به صورت آنلاین پیدا کنید تا شیرینی های شیرین خود را در خانه درست کنید. به دنبال آنهایی باشید که شامل غلات کامل، آجیل یا میوه های خشک می شوند تا به ثابت نگه داشتن قند خون و افزایش مواد مغذی مفیدی که با کربوهیدرات ها، کالری ها و چربی ها دریافت می کنید، کمک کنند.
مانند هر گزینه غذایی نه چندان سالمی، بهترین گزینه برای آب نبات های بدون قند این است که از آنها به اندازه کافی لذت ببرید و از فکر کردن به آنها به عنوان غذاهای “ایمن” که می توانید در مقادیر زیاد مصرف کنید اجتناب کنید.

بدانید که چه چیزی به بدن خود وارد می کنید و چگونه ممکن است بر سلامت و اهداف شما تأثیر بگذارد و اغلب اوقات انتخاب های سالم تری داشته باشید.

آب نبات های بدون قند در مورد سلامتی شما مزایا و معایبی دارند. حقیقت این است که آب نبات، چه بدون قند و چه معمولی، همچنان آب نبات است.

اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، می توانید در رژیم غذایی آب نبات بدون قند بخورید، اما زیاده روی ممکن است تلاش شما را خراب کند.

برای افراد مبتلا به دیابت، تأثیر کربوهیدرات بسیاری از آب نبات های بدون قند ممکن است تعجب آور باشد. و برخی از جایگزین های قند نیز می توانند اثرات ناخوشایندی داشته باشند حتماً به طور خاص به تعداد کالری و کربوهیدرات روی برچسب نگاه کنید تا ببینید واقعاً چقدر شکر در آن وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.