بشکه فلزی رنگی که به عنوان میکسر سالاد در کارخانه مواد غذایی مورد استفاده قرار گرفت

از بشکه فلزی رنگی می توان برای نگهداری ایمن چنگک ها، بیل ها، تبرهای برس، ماول های شکافنده، تبرها و موارد دیگر استفاده کرد. شما می توانید ابزارهای زیادی را حتی در یک بشکه 30 گالن قرار دهید. ما این کار را در انبار خود انجام می دهیم تا همه چیز را مرتب تر نگه داریم.

ممکن است برخی از شما مقاله من در مورد نگهداری غذای حیوانات خانگی را برای مواقع اضطراری طولانی خوانده باشید، بشکه های چاه چیزی است که باعث می شود غذای سگ را برای مدت طولانی تثبیت و نگهداری کنید و از انواع حشرات، جوندگان و سایر حیوانات موذی جلوگیری کنید.

بستن آن در بشکه ای با جذب کننده های اکسیژن و رطوبت، آن را در برابر چیزهایی که بزرگترین دشمن شما برای نگهداری مواد غذایی هستند، مانند رطوبت، نور خورشید و اکسیژن زیاد، محافظت می کند.

گاهی اوقات شما می توانید با خرید یک تن خوراک یا خرید آن از قیف غلات به جای کیسه، یک معامله واقعا خوب به دست آورید. یک سیستم بشکه ای برای ذخیره غلات می تواند غلات را در برابر فساد محافظت کند و در نتیجه به شما امکان می دهد تا بهتر از آن لذت ببرید.

می توانید آسترهای درام سنگین تهیه کنید و یک سطل زباله واقعاً جدی برای زباله های ساختمانی یا فقط برای زباله های عمومی داشته باشید.

به علاوه در صورت نیاز یک درپوش دارید! باید بگویم که اگر از یک بشکه 55 گالن استفاده می کنید، می توانید به راحتی کیسه را بیش از حد پر کنید که منجر به چیزی می شود که بلند کردن آن واقعا سخت است. فقط مراقب آن باشید یا اگر فرصت دارید یک بشکه کوچکتر تهیه کنید.

بشکه های فلزی بسیار ارزان تر از یک سطل زباله فلزی استاندارد هستند و حتی اگر در شرایط بسیار سخت قرار بگیرند، برای مدت طولانی دوام خواهند داشت.

همچنین می توانید از بشکه های پلاستیکی برای زباله ها نیز استفاده کنید. در اینجا پیوندی به یک بشکه پلاستیکی 14 گالنی با حلقه قفل وجود دارد که می توانید همین الان در آمازون با قیمت بسیار مناسب با حمل و نقل تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.