خشکبار تواضع وزن شما را ایده آل می کند

وقتی صحبت از رژیم های غذایی ما می شود، این یک نه قطعی است. این به این دلیل است که خشکبار تواضع و تمام ظرافت‌های چروکیده آن‌ها راهی قابل اعتماد برای القای منوی روزانه شما با طعم‌های عالی و مواد مغذی عالی در زمانی که گزینه‌های تازه کم رنگ هستند، هستند.

در واقع، این فقط میوه های تازه نیستند که می توانند به ما در رفع نیازهای تغذیه ای خود کمک کنند. مطالعه ای در مجله آکادمی تغذیه و رژیم غذایی با استفاده از داده های یادآوری رژیم غذایی 25590 شرکت کننده در نظرسنجی ملی سلامت و تغذیه نشان داد افرادی که به طور منظم میوه های خشک می خورند.

علیرغم مصرف کمی کالری بیشتر در روز، میانگین شاخص توده بدنی، دور کمر و فشار خون سیستولیک در مصرف کنندگان میوه خشک کمتر بود. اکثر آمریکایی ها تعداد وعده های توصیه شده میوه در روز را دریافت نمی کنند، بنابراین روی آوردن به میوه های خشک قابل نگهداری و راحت می تواند راهی برای فشرده کردن بیشتر و پر کردن شکاف های تغذیه ای باشد.

میوه خشک سرشار از مواد مغذی است، زیرا حاوی تمام مواد مغذی میوه های تازه است اما به شکل فشرده. و به راحتی هضم می شود، انواع مختلف میوه های خشک یک میان وعده هوشمندانه قبل از تمرین برای تقویت کمی است.

با این اوصاف، مهم است که به یاد داشته باشید که از آنجایی که رطوبت حذف شده است، کالری میوه‌های خشک بیشتر از نسخه‌های تازه آن است، بنابراین عاقلانه است که کمی خودداری کنید و یک کیسه کشمش را یکباره جلا نکنید.

یک قانون خوب این است که اندازه میوه خشک را به حدود یک چهارم فنجان محدود کنید. اما همه کالری های شیرین یکسان نیستند. بر اساس تحقیقی در مجله غدد درون ریز و متابولیسم بالینی، زمانی که افراد نوشیدنی شیرین شده با ساکارز را می‌نوشیدند، در مقایسه با زمانی که نوشیدنی حاوی گلوکز مصرف می‌کردند، مقدار کمتری هورمون‌های سرکوب گرسنگی تولید می‌کردند و این می‌تواند منجر به مصرف بیش از حد کالری شود.

از سوی دیگر، گلوکز به خودی خود به طور طبیعی در غذاهای حاوی کربوهیدرات مانند میوه های تازه و خشک وجود دارد. برخی از میوه های خشک بیشتر با قندهای افزوده شیرین می شوند، بنابراین در صورت امکان، نوع غیر شیرین آن را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.