خوردن خرما شکلاتی بوشهر موجب مو روشن در زنان جنوبی شد

با استفاده از یک چاقوی تیز کوچک روی هر خرما برشی ایجاد کنید و سنگ را بردارید. سعی کنید به آرامی کار کنید تا خرماها خیلی له نشوند یا بد شکل نشوند. در حین کار آنها را در سینی قرار دهید.

در هر خرما شکلاتی بوشهر یک عدد آجیل بریزید و تاریخ اطراف آجیل ها را ببندید تا کاملاً پنهان شوند. بسته به اندازه خرماهایتان، باید بتوانید 2 تا 3 آجیل داخل هر کدام قرار دهید، اما آنقدر آنها را پر نکنید که خرما دور آنها بسته نشود.

سعی کنید به مقدار تقریبا مساوی خرمای پسته، بادام و بادام زمینی درست کنید و آنها را جدا نگه دارید.

پسته‌های باقی‌مانده را در غذاساز هم بزنید، بادام‌ها را تقریباً له کنید و بادام زمینی‌ها را تقریباً خرد کنید کمی هل یا دارچین آسیاب شده به آجیل اضافه کنید.

شکلات تلخ را در یک کاسه ضد حرارت که روی یک ظرف آب در حال جوش قرار داده شده آب کنید خرماهای پر بادام را در شکلات آغشته کنید تا کاملا پوشیده شود، سپس در سینی که با کاغذ پخت پوشانده اید بچینید.

روی مقداری بادام کوبیده بپاشید. نیمی از خرماهای پر پسته را در شکلات باقیمانده آغشته کنید تا روی درز آن را بپوشاند، سپس در سینی بگذارید تا ببندد.

کاسه را پاک کنید، سپس آن را روی آب در حال جوش قرار دهید و شکلات سفید را آب کنید. این را روی خرماهای شکم پر پسته بریزید، سپس با پسته های دم کرده بپاشید. در آخر شکلات شیری را به همین ترتیب آب کنید و با استفاده از آن، خرماهای پر بادام زمینی را نیم‌پوش کنید و بادام زمینی خرد شده بپاشید.

خرماها را در یخچال بگذارید تا سفت شوند سپس در جعبه ای که کاغذ روغنی انداخته اید بچینید و بپیچید. خرماها تا 2 ماه باقی می مانند در صورت ذوب شدن شکلات اجازه ندهید خیلی داغ شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.