روغن حیوانی نیم کیلویی که تیکه هایی از طلا در آن کشف شده است

روغن حیوانی نیم کیلویی به آرامی ریمل و سایر آرایش ها را پاک می کنند و به طور همزمان پوست شما را تمیز می کنند و صورت شما را مرطوب می کنند! همه آنها بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن یا سایر مواد مشتق شده از نفت.

گزش دردناک پشه را تسکین دهید سعی کنید یکی از چربی های حیوانی خود را به نیش پشه آزاردهنده اضافه کنید و احساس کنید که درد و ناراحتی به سرعت کاهش می یابد.

آنها همچنین می توانند به عنوان یک دافع پشه طبیعی روی پوست اعمال شوند! چربی های حیوانی رندر شده EPIC روشی بدون سم و تست شده برای لذت بردن از فضای باز بدون نیش حشرات است.

چربی های حیوانی برای ایجاد صابون صاف ابریشمی که شما آن را دوست خواهید داشت فوق العاده هستند. به سادگی روغن های ضروری را به چربی مورد علاقه خود اضافه کنید تا یک شوینده مرطوب کننده بدن ایجاد کنید که بر صابون های گیاهی غالب خواهد بود.

چربی های پخت و پز حیوانی به اندازه کافی همه کاره هستند تا به هر یک از دستور العمل های مورد علاقه خود اضافه کنید.

سعی کنید سبزیجات را با پیه گاو برشته کنید، تخم مرغ را با چربی اردک بپزید، یا با گوشت خوک بیسکویت های پولکی درست کنید. چربی های ما بی حد و حصر هستند، درست مانند تخیل آشپزی شما است.

تابه های چدنی وسایل آشپزی مورد علاقه ما هستند. آنها در زمان آزمایش شده، پایدار هستند، و زمانی که به درستی چاشنی شوند برای همیشه دوام خواهند داشت.

سعی کنید از هر یک از چربی های حیوانی ما برای درمان چدن مورد علاقه خود استفاده کنید و مادربزرگ شما این کار را می کرد!

پیه گاو EPIC برای لب های ترک خورده و خشک فوق العاده است پیه گوشت گاو 100٪ تغذیه شده با علف ما سرشار از چربی های اشباع شده سالم، جایگزینی خالص است.

از برندهای بالم لب تولید انبوه که اغلب حاوی مواد اولیه طرح دار هستند، دوام می آورد و بهتر عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.