فرش ابریشم در دبی یکی از بزرگترین فرش ها شناخته شده است

ظاهر خیره کننده و سلطنتی ابریشم را نمی توان نادیده گرفت این یکی از گرانترین الیاف طبیعی است که توسط کرم ابریشم ساخته می شود. اگر می خواهید هر قسمتی از خانه خود را مجلل و شیک جلوه دهید، با فرش ابریشمی اشتباه نکنید.

با این حال، مانند تمام الیاف طبیعی،فرش ابریشم در دبی نیز به سختی تمیز می شود و به راحتی لکه می شود. در این وبلاگ ما به شما یک نمای دقیق در مورد نحوه تمیز کردن و همچنین نگهداری کامل فرش ابریشمی ارائه می دهیم.

ابریشم به عنوان یک پارچه به راحتی مستعد ساییدگی و پارگی است، به همین دلیل تمیز کردن آن بسیار مهم است. خراب شدن در کوتاه مدت زمانی اتفاق می افتد که فرد نتواند فرش ابریشم را تمیز کند.

تمیز کردن فرش ابریشم می تواند یک فرآیند خسته کننده باشد، به همین دلیل است که داشتن صبر کلیدی است. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

با جاروبرقی فرش ابریشم خود را برای از بین بردن تمام ذرات خاک و گرد و غبار شروع کنید فرش ابریشم را با یک جارو نرم جارو کنید تا تمام زباله های انباشته شده در الیاف پاک شود.

حالا فرش ابریشمی خود را آویزان کنید و آن را به آرامی بکوبید تا ذرات گرد و غبار باقیمانده از بین برود حال، اگر ریختن لکه باعث ایجاد لکه شد، این لکه را با یک پارچه خشک سفید ملایم پاک کنید تا مایع خیس شود. در صورتی که لکه جامد شده است، با قاشق آن را به آرامی پاک کنید.

حالا نوشابه کلابی را روی ناحیه آسیب دیده فرش ابریشمی بریزید و با یک پارچه خشک آن را پاک کنید حالا مخلوطی مساوی از آب و سرکه درست کنید و روی لکه و بوی فرش استفاده کنید.

این مرحله یکی دیگر از گزینه های قابل استفاده به جای نوشابه کلابی است. محلول آب و سرکه در مقایسه با نوشابه کلاب که فقط می تواند لکه ها را از بین ببرد، مزیت بیشتری برای از بین بردن بوها به ارمغان می آورد.

در نهایت فرش را بگذارید تا خشک شود. به یاد داشته باشید که از دمای بالا یا دیگر اشکال منابع گرما استفاده نکنید زیرا پارچه ابریشمی نمی تواند آن را تحمل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.