فوتبال دستی بام لند برای ساخت ربات کاربرد دارد

تاریخچه فوتبال دستی بام لند زمانی که برای اولین بار شروع به یادگیری منشأ واقعی آن کردید کمی دشوار است. اعتقاد بر این است که این بازی که به طور کلی به عنوان فوتبال روی میز شناخته می شود، در دهه 1920 آلمان آغاز شد.

با این حال، همچنین کشف شد که فرانسوی‌ها دقیقاً همان بازی را در اوایل دهه 1930 ساخته بودند. بنابراین منشأ واقعی در اکثر موارد ناشناخته است و هر اطلاعاتی که منشا واقعی آن را بیان کند اساساً چیزی بیش از حدس و گمان نیست.

همچنین شایعه شده است که مفهوم فوتبال روی میز به موازات بازی واقعی فوتبال ایجاد شده است، که ایده ای عاشقانه است، اما احتمالاً کاملاً دور از واقعیت است.

برای اکثر افرادی که در میخانه ها، مدارس، کلوپ ها و غیره بازی می کنند، تنها نیاز یک جیب پر از پول است.

از آنجایی که میزهای Foosball تقریبا همیشه خودکار هستند، شما به سادگی مقدار از پیش تعیین شده تغییر را وارد می کنید، اغلب بین 1 تا 2 دلار، و تا زمانی که تمام توپ ها از بین بروند، بازی می کنید.

برای بازیکنان جدیدی که قبلاً هرگز بازی نکرده اند، یک ضرورت دیگر برای بازی فوتبال وجود دارد و آن صبر است. به احتمال زیاد شما فوراً به خوبی بازیکنان باتجربه نخواهید بود، اما با گذشت زمان و تمرین، می توانید.

برای افرادی که نیاز به خرید میز خود برای مصارف خانگی دارند، چند مورد دیگر وجود دارد که می خواهید خریداری کنید. اولین مورد، توپ های با کیفیت بالا از یک فروشگاه تخصصی است که میزهای بازی را می فروشد، اما در بیشتر موارد برای یافتن توپ های با کیفیت خوب باید از اینترنت استفاده کرد.

خرید توپ های پلاستیکی ارزان از وال مارت ایرادی ندارد، اما این نوع توپ روی آن چنگ نمی زند و به راحتی می شکند. از توپ‌های با کیفیت خوب استفاده می‌شود، زیرا می‌توان آن‌ها را توسط افراد بازی‌کننده روی میز گرفت، که سپس می‌تواند توسط بازیکن بهتر دستکاری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.