پوشیدن لباس ژیمناستیک دخترانه دامن دار که باعث جنگ قبیله ای شد

صرف نظر از انواع ورزش هایی که از آن لذت می برید، احتمالاً در حین انجام آنها عرق می کنید. این فرآیند یک روش طبیعی برای خنک کردن بدن شما است، اما می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد نیز شود. بهترین لباس ژیمناستیک دخترانه دامن دار برای باشگاه دارای ویژگی های رطوبت گیر برای تسهیل روند خنک سازی بدن شما خواهد بود.

به خاطر سپردن لباس هایی با پارچه های عرق گیر می تواند به مدیریت رطوبت بدن شما کمک کند. اگرچه عرق یک جنبه ضروری از پاسخ گرمای بدن شما است، عوامل زیادی می توانند اثربخشی آن را محدود کنند.

در یک محیط ایده آل، بدن شما با گرم شدن عرق می کند و تبخیر آن پوست شما را خنک می کند. این اصل فیزیک گرمای تبخیر نامیده می شود.

این تبخیر همیشه نمی تواند در صورت لزوم رخ دهد. رطوبت هوا تعیین می کند که عرق شما چقدر راحت تبخیر می شود. اگر در محیط مرطوب ورزش می کنید، عرق شما روی پوست شما می چسبد.

این تعریق بیش از حد ممکن است باعث ایجاد احساس چسبندگی و ناراحتی در طول تمرین شود، اما به گرمای بیش از حد نیز کمک می کند.

برای خنک کردن پوست، تبخیر باید اتفاق بیفتد. اگر عرق روی پوست شما بماند و به گرم شدن ادامه دهید، دمای بدن شما سریعتر از حد معمول افزایش می یابد.

این افزایش دما بیشتر منجر به گرفتگی عضلات و سرگیجه می شود. در موارد شدید، بیماری های گرما می تواند به درمان پزشکی نیاز داشته باشد.

در محیط‌هایی که بیش از حد عرق می‌کنید و تبخیر نمی‌تواند کار خود را انجام دهد، پارچه‌های عرق‌گیر می‌توانند روز را نجات دهند. به طور خاص، لباس‌های تمرینی تست‌شده عملکرد از یک تستر مدیریت رطوبت (MMT) استفاده می‌کنند تا مشخص شود که الیاف چقدر به عرق پاسخ می‌دهند.

این پارچه ها باید دارای سرعت فتیله شدن بالا، جذب مناسب به آب و زمان خشک شدن سریع باشند تا یک میکروکلیم راحت برای بدن شما ایجاد کنند.

هنگامی که در لباس های ورزشی ضد رطوبت عرق می کنید، عرق شما به سرعت از طریق پارچه به بیرون الیاف منتقل می شود. حذف عرق از پوست شما از تجمع گرما ناشی از عدم تبخیر جلوگیری می کند. به علاوه، الیاف به سرعت خشک می شوند تا از ایجاد لایه جدیدی از رطوبت توسط لباس شما جلوگیری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.