گوشت شترمرغ شیراز باعث بالا رفتن قیمت همه موادغذایی ها شد

در گوشت شترمرغ شیراز می توانید مقدار زیادی پروتئین برای رشد شاداب سلول ها و ماهیچه ها داشته باشید. گوشت شترمرغ از 20.6 درصد پروتئین در هر 100 گرم گوشت تشکیل شده است.

بنابراین این مزیت گوشت شترمرغ به دلیل داشتن مقدار زیادی پروتئین یکی از فواید اصلی آن است. کسانی که می خواهند عضله سازی کنند باید آن را امتحان کنند. هر پنی آن با ارزش است.

اساساً آهن یک ماده معدنی است که در زیر سطح ما یافت می شود. با این حال، این ماده معدنی نه تنها در زیر سطح، بلکه در چندین میوه، غلات و چندین نوع گوشت وجود دارد.

یک ماده معدنی حیاتی است. آهن برای انتقال اکسیژن از طریق هموگلوبین در گلبول های قرمز ضروری است. کمبود آهن می تواند باعث کم خونی شود.

طبق اعلام سازمان بهداشت، میزان توصیه شده آهن برای زنان بین 18 تا 50 سال 17 میلی گرم در روز و برای مردان بالای 18 سال، 8 میلی گرم در روز است.

یکی از فواید کلیدی گوشت شترمرغ شامل فراوانی مواد معدنی آهن است.

در هر 100 گرم گوشت شترمرغ تقریباً 3.1 میلی گرم آهن وجود دارد این مزیت گوشت شترمرغ آن را به یکی از بهترین انواع گوشت در سراسر جهان تبدیل می کند.

مزیت فوق العاده گوشت شترمرغ این است که علاوه بر گوشت بودن، چربی بسیار کمی دارد.

از این رو، این یک خبر خوب برای همه دوستداران گوشت است که از چاق شدن نیز می ترسند، باید در اسرع وقت به گوشت شترمرغ روی آورند. در گوشت شترمرغ، 100 گرم گوشت شترمرغ بیش از 20 درصد چربی وجود دارد.

بسته به قطعه، یک وعده 3.4 اونسی گوشت شترمرغ، خام، حدود 2.5 تا 3 گرم چربی دارد، در حالی که، حدود 115 تا 125 کالری، مشابه سینه مرغ بدون پوست.

در مقابل، گوشتی ترین تکه های گوشت گاو دارای 5 گرم چربی و 120 تا 130 کالری در هر 3.5 اونس هستند. سایر تکه‌های گوشت گاو سنگین‌تر، هر چند وقتی از چربی واضح تراشیده شوند، تقریباً ۷ تا ۱۰ گرم چربی و بیش از ۱۴۰ کالری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.